Bezpieczne zakupy i płatności

 

Według analizy sektora pszczelarskiego w Polsce liczba pszczelarzy wynosi 4nasza pasieka jest pod stałą opieką weterynaryjną4 999. Można zatem zauważyć że jest to dość duża liczba. 

Dlaczego warto kupić miód oraz produkty pszczele w naszej pasiece? Z kilku powodów.

  • Nasza pasieka posiada wpis do rejestru powiatowego lekarza weterynarii co gwarantuje odpowiedni nadzór nad zdrowiem naszych pszczół.
  • Wiele sklepów lub osób handlujących miodami na rynkach skupuje je od innych pszczelarzy, aby uzupełnić braki własnych produktów. W ten sposób do klienta może trafić produkt przypadkowego pochodzenia. W naszym sklepie kupują Państwo produkty tylko z naszej pasieki.Stowarzyszenie pszczelarzy polskich
  • Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia pszczelarzy polskich POLANKA. Daje to nam dostęp do fachowej wiedzy, szkoleń, kursów i zapewnia zawsze aktualne informację na temat prowadzenia pasieki i dbania o jakość produktów pszczelich
  • Do pozyskiwania miodów używamy tylko sprzętu atestowanego zatwierdzonego do kontaktu z żywnością. Część pszczelarzy pracuje jeszcze na miodarkach z blachy ocynkowanej która wchodzi w reakcję z miodem i zmienia jego smak oraz skład. My używamy nowoczesnego sprzętu wykonanego z blachy kwasoodpornej.
  • Miody które Państwo zamówią zawsze dojadą w nowych słoikach. Nie używamy dwukrotnie tych samych słoików do nakładania miodów. Od klientów nie odbieramy użytych już słoików w celu ich ponownego napełnienia. Tylko nowe czyste słoiki sprawiają że miód będzie wolny od obcych zapachów i nie sfermentuje po kontakcie z substancjami obcymi.
  • Miód wysyłamy ekspresowo już następnego dnia lub czasem tego samego w którym otrzymamy pieniądze na konto.
  • Po wielu testach i wysłanych paczkach z miodem doszliśmy do perfekcji w ich pakowaniu. Gwarantujemy zawsze "całe" dostarczenie miodu do klienta. Więcej na temat pakowania miodów w zakładce wysyłka.

 

Kupując u nas mogą się czuć Państwo bezpiecznie ponieważ nad przelewanymi pieniędzmi pieczę sprawuje serwis przelewy24.pl.

Przelewy24.pl Przelewy24

Przelewy24.pl to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności przy użyciu karty kredytowej który pozwala na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach. Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem wypukłych kart płatniczych VISA i MASTERCARD oraz płaskich kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

Więcej o przelewy24.pl: http://www.przelewy24.pl


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie